הירושלמים יודעים,

התחדשות עירונית בירושלים

עושים עם יסודות.

בבית הכרם ובמושבה הגרמנית והיוונית, ברחביה או בעוד רבות משכונותיה הוותיקות של העיר. עד היום פעלה קבוצת יסודות בעשרות פרויקטים לחידוש אזורי היוקרה של ירושלים.

 

אנו רואים בהתחדשות עירונית בירושלים הזדמנות לחידוש מרכז העיר האותנטי, תוך שימור המרחב האורבני והתרבותי בהתאמה לרמת חיים מודרנית, כדי לאפשר לתושבי ירושלים ומבקריה חווית מגורים ואיכות חיים בסביבה בטוחה ונגישה.

 

התחדשות עירונית בירושלים

בעידן בו ירושלים, עיר הקודש ההיסטורית, מתמודדת עם הצורך לשלב בין העתיק לחדיש, התחדשות עירונית בירושלים היא המפתח לשימור הערך האמיתי של העיר תוך שיפור התשתיות והמרחב הפיזי לדורות הבאים.

הבנייה העתיקה בשילוב הצורך הגובר להתמודד עם דרישות המודרניזציה והגידול הטבעי באוכלוסייה משאירה את העיר במצב שבו התחדשות עירונית בירושלים היא צורך ממשי ולא רק רצון.

התחדשות עירונית היא המענה לאתגרים הללו, והיא כוללת את הבנייה מחדש של תשתיות, חידוש ושיפור של אזורים מיושנים, והפיכת העיר לסביבה איכותית יותר לתושביה.

 

 "יסודות שיתוף" מציעה גם לכם להצטרף לתנופת ההתחדשות העירונית בירושלים הזו ולהנות מהשינוי המבורך שמביא איתו כל פרויקט התחדשות עירונית עבור הדיירים.

התחדשות עירונית בירושלים

חמש תחנות בדרך ליעד

לאחר ביצוע בדיקת התכנות ראשונית, אנחנו משרטטים קווי מתאר לתכנית התחדשות, מבצעים חיתום הדיירים ויוצאים לדרך.​

01

תכנון פרטני

בסיום חיתום הדיירים אנחנו מבצעים תכנון פרטני למתחם כולו, המבוצע ע"י משרדי אדריכלים מובילים בארץ. אנחנו ביסודות מומחים במיצוי הפוטנציאל הגלום במתחם בפרספקטיבה תכנונית מודרנית. עם אפשרויות התכנון הטובות ביותר, נתקדם לפתיחת תיק רישוי והתחדשות עירונית, לשינוי תב"ע.

 

התחנה הבאה: היתרים

02

הליכי היתר

לאחר אישור התב"ע, נעסוק בהליכי הוצאת היתרים בהתאם לפרוצדורות המקובלות ותחילת ביצוע.

 

התחנה הבאה: עוברים לשטח

03

החלום מתגשם אנחנו מלווים אתכם

לאורך כל התקופה הזאת אנחנו כאן אתכם, ושיתוף פעולה רציף.
לקראת קבלת היתר בניה נלווה אתכם אישית בפרידה מהדירה הישנה ובמעבר חלק לדירה הזמנית.

 

התחנה הבאה: בינוי ופיתוח

03

המציאות מתגשמת, אנחנו מלווים אתכם_תמונה

לאורך כל התקופה הזאת אנחנו כאן אתכם, בשקיפות מלאה ושיתוף פעולה רציף.
לקראת קבלת היתרי הריסה אנחנו מלווים אתכם אישית בפרידה מהדירה הישנה, מעבר חלק לדירה הזמנית המושכרת והכנת השטח לביצוע.
עם קבלת היתרי ההריסה מבוצעת הריסת הבניינים הקיימים ופינוי ההריסות.

התחנה הבאה: בינוי

04

בינוי ופיתוח

חברות הביצוע המקצועיות והאיכותיות ביותר, בונות עבורכם את הדירה החדשה והעתיד נראה טוב הרבה יותר. הבנייה מבוצעת בפיקוח מחמיר, תקני בטיחות גבוהים ובניית מפרט גבוה כמפורט בהתחייבויות החברה בפרויקט. בנוסף, מבוצע שדרוג במרחב כולו מבחינת תשתיות, שטחי ציבור ושטחים ירוקים.

 

התחנה הבאה: אכלוס

05

ברוכים הבאים לבית החדש שלכם

עם השלמת הבנייה וביצוע כל עבודות הפנים, לאחר הכשרת הדירות לקראת אכלוסן מחדש, אתם חוזרים למקום שתמיד היה שלכם, אבל בדירה גדולה וחדשה.
אנחנו נמשיך ונהיה כאן כדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא התמיכה גם במעבר הזה, בחזרה הביתה. תתחדשו!

תכנון פרטני
בסיום חיתום הדיירים אנחנו מבצעים תכנון פרטני למתחם כולו, המבוצע ע"י משרדי אדריכלים מובילים בארץ. אנחנו ביסודות מומחים במיצוי הפוטנציאל הגלום במתחם בפרספקטיבה תכנונית מודרנית. עם אפשרויות התכנון הטובות ביותר, נתקדם לפתיחת תיק רישוי והתחדשות עירונית, לשינוי תב"ע.
הליכי היתר
בשנתיים-שלוש הקרובות נעסוק בהליכי הוצאת היתרים בהתאם לפרוצדורות המקובלות, עם שינוי תב"ע, פרסומים, עד להיתר בתנאים ולקראת היתר סופי ותחילת הביצוע.
המציאות מתגשמת,
אנחנו מלווים אתכם
לאורך כל התקופה הזאת אנחנו כאן אתכם, בשקיפות מלאה ושיתוף פעולה רציף. לקראת קבלת היתרי הריסה אנחנו מלווים אתכם אישית בפרידה מהדירה הישנה, מעבר חלק לדירה הזמנית המושכרת והכנת השטח לביצוע.
בינוי ופיתוח
חברות הביצוע המקצועיות והאיכותיות ביותר, בונות עבורכם את הדירה החדשה והעתיד נראה טוב הרבה יותר. הבנייה מבוצעת בפיקוח מחמיר, תקני בטיחות גבוהים ובניית מפרט גבוה כמפורט בהתחייבויות החברה בפרויקט. מלבד בניין המגורים, מבוצע שדרוג המרחב כולו מבחינת תשתיות, שטחי ציבור ושטחים ירוקים.
ברוכים הבאים,
לבית החדש שלכם
עם השלמת הבנייה וביצוע כל עבודות הפנים, לאחר הכשרת הדירות לקראת אכלוסן מחדש, אתם חוזרים למקום שתמיד היה שלכם, אבל בדירה גדולה וחדשה. אנחנו נמשיך ונהיה כאן כדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא התמיכה גם במעבר הזה, בחזרה הביתה. תתחדשו!
שקופית קודמת
שקופית הבאה

התמורות לדיירים
בהתחדשות עירונית

התהליך מביא למגוון רחב של שיפורים מהם ניתן להנות וביניהם:

הגדלת שטח הדירה

אחד השיפורים המרכזיים הוא כמובן הגדלת שטח הדירה. במסגרת התחדשות עירונית זוכים הדיירים להגדלת שטח דירתם ללא עלויות.

מרכיבים משפרי איכות חיים

כמו חניות או מעלית לדוגמא. במסגרת תהליך ההתחדשות העירונית הבניינים המחודשים זוכים לתוספות שמשפרות את איכות החיים בבניין.

חידוש תשתיות

במבנים ישנים עם תשתיות מתפוררות בנות כמה עשרות שנים, עוברים המבנים חידוש תשתיות כמו חשמל ואינסטלציה המביאים להתאמתם לעת המודרנית.

בתהליך הזה

אתם רק מרוויחים

תשתיות חדשות

מפרט גבוה

דירה משודרגת

בניין חדש

אז למה לבחור בקבוצת יסודות
לפרויקט התחדשות עירונית בירושלים?

ניסיון

הצלחות בשטח

סטנדרט תכנון ובנייה

עמידה בלוחות זמנים

מאות לקוחות מרוצים

שאלות ותשובות

התחדשות עירונית היא שם כולל למגוון רחב של תהליכי התערבות באזורים עירוניים שתכליתם בקצה היא זהה – שיפור תשתיות ומבנים.

במסגרת התהליך עוברים המבנים תהליכי שדרוג חיזוק ושיפוץ או פינוי ובנייה מחדש במטרה לשפר את איכות החיים באזור ולהקנות לו ערך מחודש.

התחדשות עירונית בירושלים היא תהליך שבמהלכו מחדשים או משפצים מבנים ישנים בעיר ירושלים, כך שהם יתאימו לדרישות המודרניות והסטנדרטים הנוכחיים. באמצעות התהליך זוכים הדיירים להשבחת הנכס שלהם ולהגדלת גודל הדירה. ירושלים כיום הינה מהמובילות המרכזיות בתחום ההתחדשות העירונית ואנו בקבוצת יסודות מנהלים עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר ירושלים.

ירושלים היא עיר עתיקה עם הרבה בניינים ושכונות ישנים שנבנו בה אפילו עוד בתקופת המנדט הבריטי ולכן העיר זקוקה לתנופת ההתחדשות העירונית כדי להבטיח שהיא נותרת עדכנית, בטוחה למגורים ומותאמת לימינו. התחדשות עירונית מאפשרת בין השאר התעדכנות של התשתיות ושיפור האיכות האורבנית כך שהדיירים נהנים ממבנים המאפשרים לקיים בהם חיים נוחים הרבה יותר.

שיפור באיכות החיים, השבחת הנכס והגדלתו, בניית דירות חדשות ומודרניות, שיפור לתשתיות מתקדמות, הוספת חניונים ומעליות.

כעיר עתיקה ובעלת היסטוריה, בה יש אתרים ארכיאולוגיים רבים וכן מבנים לשימור, העיר ירושלים מאתגרת בהיבטי קידום פרויקטים של התחדשות עירונית. לנו בקבוצת יסודות יש את הכוח לתכנן, ליזום ולהוציא אל הפועל שלל פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר וכדיירים, כאשר אתם בוחרים בנו, אתם נהנים ורותמים הניסיון הנרחב שיש לנו לטובתכם.

חברתנו מציעה שירותי ייזום, ניהול, וליווי פרויקטים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאופן מקצועי ואישי.

ראשית, תוכלו ליצור איתנו קשר לבדיקת היתכנות של ביצוע פרויקט התחדשות עירונית גם בבניין שלכם. לאחר בדיקת ההיתכנות מתחיל שלב גיוס הדיירים לפרויקט והחתמתם, חתימה על "הסכם ארגון עסקה" הכולל את כל הפרטים המרכזיים כולל התמורות הצפויות ולוחות הזמנים, תכנון הפרויקט, קבלת היתרי הבנייה ולאחר מכן התחלת הביצוע של הפרויקט בפועל.